Affiliate program: spolupracujte s námi

Vydělávejte peníze na internetu 💸

bez vkladu - s provizním programem Geckoeco

Máte blog, skupinku na Facebooku či navštěvovaný instagramový profil cílený na maminky nebo rodiče batolat? Nechte je vydělávat pomocí systému provizí a partnerství s rychle rostoucí inovativní značkou Geckoeco! Stačí se zmínit o našem zboží pomocí provizního odkazu a za každý nákup od vámi přivedeného návštěvníka eshopu získáte provizi ve výši až 10% z hodnoty objednávky.

Vysoké provize

Z každé objednávky realizované prostřednictvím Vašeho webu, blogu, fóra, Instagramu či TikToku získáte provizi. Pokud máte obsah tématicky blízký těhotným maminkám a rodičům kojenců / batolat, máte skvělou příležitost jak monetizovat web či jiný online prostor ve vaší režii.

Průměrná hodnota objednávky je dlouhodobě vyšší než 1 000 Kč bez DPH a v čase spíš roste. Provizní hladiny máme 3 a sice tyto:

Cashbackové a kuponové weby / slevové portály 3,5% z objednávky za zboží bez DPH
Ostatní affiliate publisheři, agregátory apod. 7% z objednávky za zboží bez DPH
Obsahové weby, blogy, magazíny 10% z objednávky za zboží bez DPH

Obsahový partner si tak může vydělat více než 100 korun v provizích za jednu objednávku, což je na místní poměry velmi štědré.

Podmínky spolupráce

Provizní program Geckoeco má 30 denní platnost cookies. Tzn. že pokud někdo přijde na náš eshop z vašeho webu a nakoupí třeba až za 14 dní, stále Vám náleží provize. Provizní program se nevztahuje na velkoobchodní objednávky (B2B) pro naše retailové resellery. Zakázána je propagace formou PPC reklamy na naši značku (brand gecko / geckoeco / geckoeco.cz apod.). Neakceptujeme weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví.

Provize schvalujeme v prvních dnech následujícího měsíce po provedení objednávky.

Silná značka

Jsme česká značka s výrobou v EU, bereme ohled na ekologii a proto jdeme certifikovanou cestou GOTS, což je nejšetrnější a nejčistší možná cesta k výrobě oblečení. Rosteme raketovým tempem a máme ambice expandovat na zahraniční trhy. Aktuálně máme desítky objednávek týdně, stovky měsíčně a obrat v řádu milionů korun. Nejsem žádní nováčci nebo zelenáči, nýbrž výrobci oblečení pro těhotné maminky a batolata s přidanou hodnotou a velkou poptávkou nejen na českém a slovenském trhu. Pro více informací můžete sledovat náš Instagram, Facebook, blog či YouTube kanál.

Jsme Vaši partneři

Naší vizí je WIN WIN pro nás i pro Vás. Chceme oboustranně spokojenou spolupráci a motivaci pro ni na obou stranách. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Rádi Vám poskytneme potřebné grafické materiály, data, XML feedy nebo si můžeme zavolat / napsat a konzultovat možnou provizní spolupráci.

Pravidelně máme akce, slevy a poskytujeme slevové kupony, což uvítají zejména partneři z řad slevových serverů, kuponových webů či cashbackových portálů.

Kde se zaregistrovat do provizního programu?

Náš provizní program je spuštěn v provizní síti AffiliatePort. Rozhraní je celé v češtině, velmi jednoduché a přehledné. Registrací v síti získáte přístup i k dalším partnerským nabídkám propagace a vaše příjmy z affiliate se tak kumulují. Snáz tak dosáhnete výplatního minima, které je u AffiliatePortu nastaveno na 1 000 Kč. Začněte vydělávat peníze na internetu ještě dnes.

REGISTRACE DO PROVIZNÍHO PROGRAMU GECKOECO

Jak pracovat s provizním programem?

Práce v rozhraní provizního systému je velmi intuitivní a snadná. Zde stručný popis prvních kroků s obrázky, díky kterým to zvládne úplně každý.

 1. Nejprve se zaregistrujte pomocí výše uvedeného odkazu do provizní sítě AffiliatePort.eu
 2. Následně se přihlašte do rozhraní provizní sítě (aplikace Scaleo) na stránce http://admin.affiliateport.eu/
 3. Po přihlášení přejděte do sekce Nabídky.
 4. Do vyhledávacího políčka (Hledat) zadejte geckoeco a klikněte na Enter.

  affiliate-1-zadost-o-spolupraci
 5. Ve vyhledané nabídce klikněte ve sloupci Úkony na tlačítko Žádost.
 6. Poté budete přesměrování na podstránku nabídky Geckoeco. Tam ještě svůj záměr potvrďte kliknutím na oranžové tlačítko Požádat o nabídku. Uvidíte potvrzení odeslání vaší žádosti s datem.

  affiliate-2-pozadat-o-nabidku
 7. Vaše žádost o spolupráci bude zaslána k posouzení a v co možná nejbližší době potvrzena (pokud nebude nic bránit). Někdy jsou to minuty, hodiny, maximálně dny ... nebudete čekat dlouho.

  affiliate-3-zadost-o-nabidka-odeslana
 8. Jakmile bude žádost schválena, uvidíte na stránce nabídky Geckoeco informaci o tom, že máte povolení provozovat tuto nabídku.

  affiliate-4-mate-povoleni-provozovat-tuto-nabidku
 9. Pak už stačí jen získat sledovací odkaz, což je ta nejdůležitější věc v celém provizním systému. Díky sledovacímu odkazu ví systém, komu připsat provizi. Věnujte mu proto prosím pozornost. Sledovací odkaz získáte po vašem schválení žádosti v nabídce Geckoeco.
  affiliate-6-defaultni-sledovaci-odkaz
 10. Nejsnadnější je získat výchozí sledovací odkaz, který ukazuje na domovskou stránku našeho eshopu Geckoeco. Pokud chcete získat odkaz na podstránku našeho webu (třeba na kategorii nebo dílčí produkt), klikněte v sekci Sledovací odkaz na Pokročilé a potom zapněte volbu Přidat deeplink. Do políčka Deeplink URL potom zkopírujte adresu požadované podstránky našeho webu. Sledovací odkaz se automaticky doplní o nasměrování na podstránku webu, zatímco sledování Vašeho partnerského ID a ID nabídky zůstane beze změny a systém tak stále bude schopen přiřadit správně provizi.

  affiliate-7-deep-link
 11. Pokud provozujete cashback portál, módní agregátor nebo kuponový web, možná se Vám budou hodit odkazy na XML feedy s naším produktovým katalogem. Poskytujeme feedy ve formátu Zboží.cz / Heureka.cz / Google.cz. Skvělé je, že ve feedech už jsou odkazy na podstránky produktů nastavené přes sledovací odkazy s deeplinkem na odpovídající podstránku.

  affiliate-8-creatives-xml-feedy

Podpora na emailu a telefonu

Pokud by se vám cokoliv nedařilo, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@geckoeco.cz a nebo zavolejte na naše telefonní číslo +420 776 150 806. Rádi vám s provizním systémem pomůžeme a nasměrujeme vás.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz