Filozofie geckoeco

Na půl roku za polovinu

Na půl roku za polovinu!

Náš nový projekt, inspirovaný filosofií udržitelnosti, přináší unikátní řešení pro všechny maminky. Jak možná víte, všechny naše produkty jsou vyrobené z prodyšné biobavlny s certifikací GOTS. Tato látka je pečlivě vyráběna na zakázku, aby splnila všechny požadavky a poskytla maximální pohodlí během těhotenství i po něm. Naším cílem je, aby produkty vydržely co nejdéle, aniž by se vytahaly nebo žmolkovaly.

Někdy se však po porodu tělo změní natolik, že původní velikost již nesedí. Tato zpětná vazba nás přiměla k přemýšlení: co s těmito kousky? Proto jsme vytvořili projekt „Na půl roku za polovinu“. V rámci tohoto projektu můžete do šesti měsíců od nákupu zaslat svůj kousek zpět, a my vám vrátíme polovinu nákupní ceny. Podmínkou je, že byly dodrženy pokyny k péči o produkt a produkt je nepoškozený. Takový kousek poté „pošleme dál“ a nabídneme ho za polovinu ceny.

Tímto způsobem nejen podporujeme udržitelnost našich produktů, ale zároveň zpřístupňujeme naše kvalitní výrobky širšímu okruhu maminek.

Bližší infomrace Vám nabídnou naše Obchodní podmínky

Den dětí s geckoeco

Den dětí je tu!

A my se rozhodli v rámci projektu "Den dětí s geckoeco" obdarovat potřebné. Tentokrát obdarujeme děti, které nemají tu možnost vyrůstat se svými rodiči.

Připravili jsme pro ně dva balíčky produktů gecko.

Jeden poputuje do 

Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc KOPRETINA

a druhý obdrží

Chovánek – dětské centrum rodinného typu

Společně s vámi tak vykouzlíme úsměv na tváři i dětem, které neměly do začátku tolik štěstí. Ano, s vámi! Protože bez vaší projevené důvěry by to nešlo. 

Ze srdce všem děkujeme a přejeme Vám krásný den dětí plný společných zážitků. 

 

tým gecko

 

Projekt MATKY DĚTEM

Náš nový projekt MATKY DĚTEM.

Protože věřím, že pozitivní energie se má předávat dál i letos bych ráda podpořila potřebné. Tento rok se zaměříme na pomoc dětem. Dětem které už sice nejsou miminka, ale mají před sebou velký životní krok. Dětem, které vyrůstaly v dětském domově a nyní se vydávají do světa. Světa plného nových zkušeností i zážitků. Ale zároveň plného nástrah. Aby jim trochu usnadnila vstup do světa dospělých, založila Veronika Kašáková Nadační fond Veroniky Kašákové, jehož náplní je doprovázet děti z dětského domova na cestě do života.  A cílem našeho projektu MATKY DĚTEM bude vybrat částku, která bude předána první adventní neděli. Z každého prodaného kusu poputuje 50CZK pro @nf_veronikykasakove. Minulý rok jsme díky projektu MATKY MATKÁM, věnovali výtěžek 10000CZ Klubu svobodných matek. Já věřím, že bychom tento rok mohli společně tuto sumu překonat! Úžasné Veronice Kašákové děkujeme, že se rozhodla stát patronkou projektu.

A že nejste maminka? Nevadí!

Sdílejte, lajkujte, podporujte!

Věřím, že společně to dokážeme!

Projekt byl úspěšně dokončen a částka 11.150 CZK byla předána Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové. Děkujeme všem za podporu projektu!

Projekt MATKY MATKÁM

Vážení zákazníci, již více než rok polodupačky gecko™  brázdí trh a podlahy u Vás doma. Za tu dobu prošly několika změnami, jejíchž cílem bylo vylepšení. Nyní je na trhu inovovaná třetí řada. A to jen díky vám - těm, kteří se pro produkt rozhodli a umožnili nám tak pracovat na dalším vývoji.
Na skladě máme poslední kusy druhé řady a já bych pro ně ráda našla využití. Jde o velikost 74-slim. Limitovaný prodej najdete na našem  e-shopu za zvýhodněnou cenu 499,- Celý výtěžek z prodeje bude věnován Klubu svobodných matek, se kterým nás spojila paní Andrea Růžičková Kerestesová, za což ji tímto děkujeme. 
Projekt MATKY MATKÁM děkuje také za podporu maminek Aneta Vignerová, Vanda Shreierová, @mili_teri_zivot_mlade_mamy, @mama_dominika a naší ambassadorce @zuzana_rygarova
Prosíme tedy o vaši vstřicnost, abychom společně částku 10 000 CZK mohly předat první adventní neděli. Ta je symbolem naděje. A to je to co svobodné maminky určitě potřebují. Sdílením naplníme cíl projektu, podělit se s těmi, jenž štěstí úplne rodiny nemají. Děkuji všem, Olesja Davydenko.

 

Cíl projektu byl naplněn a několika svobodným maminkám vykouzlil úsměv na tváři. Děkujeme Všem!

Olesja D.

31.12.2020

Giving back

Jsem vděčná za každého zákazníka, který se rozhodl podpořit můj nápad. Proto bych chtěla v rámci filozofie Giving back předat tuto pozitivní energii dál. Některé kusy první řady putovaly tam, kde vše začalo a to do kojeneckého ústavu Čtyřlístek v Opavě. Díky paní Bergerové a její odbroným konzultacím, jsem mohla úspěšně dokončit první řadu. S každou další řadou budou vznikat nové projekty, jež pomůžou tam, kde je potřeba. 

BIO bavlna

Věděli jste, že spotřeba pesticidů je u pěstování bavlny opravdu nadměrný? Postřik pesticidy se aplikuje až 20x ročně!
Nadnárodní společnosti tlačí výkupní cenu dolů, a tak jsou pěstitelé bavlny nucení používat levné postřiky, které jsou mnohdy toxické či karcinogenní. Takto široké použití pesticidů je poškozující životní prostředí. A proto v gecko™ tento způsob pěstování a výroby nechceme podporovat!

Biobavlna představuje návrat k bezpečným a udržitelnějším postupům pěstování a zpracování této suroviny. Aby bylo možné získat certifikací GOTS, musí být bavlna pěstována a zpracovávána bez použití pesticidů a chemických hnojiv. K pěstování je použitá pouze mechanická kultivace a biologické prostředky, což obnáší vyšší náklady na pěstování a jeji výrobu.

BIO bavlna je na dotek jemnější, protože vlákno má více chmýří. Při jejím zpracování se nepoužívá formaldehyd.Celý proces je tak šetrný k životnímu prostředí i k našemu tělu. Pokožka vašeho miminka může tedy lépe dýchat, protože má vyšší stupeň prodyšnosti. A na tom záleží! :)

Udržitelnost

#sustainability čili #udržitelnost

Jsme pevně přesvědčení, že ochrana planety je společnou odpovědností. Pro budoucnost nás i našich nejmenších. Snažíme se tedy, aby naše každodenní kroky v gecko™ byly maximálně ekologické. Pro výrobu našich produktů byla BIO-bavlna s certifikací GOTS jasnou volbou.  Nejpřísnější mezinárodní textilní certifikace dokládá, že pěstování, barvení a každý krok výrobního procesu látky jsou ve shodě s jejími kritérii. Zajistí tak maximální pohodlí vašeho miminka a šetrnost k přírodě. Protiskluzový potisk je aplikován ekologickými barvami se všemi kvalitativními parametry globální certifikace The STANDARD 100 by OEKO-TEX®.

Vše je vyrobeného v Evropě se férovými podmínkami pro práci.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz