Jak vybrat vhodnou velikost?

Výběr vhodné velikosti je důležitý! Nejen kvůli tomu, abyste předešli procesu výměny za jinou velkost. Ale především, aby se vašemu miminku dostalo maximálního pohodlí při lezení. Každá velikost se liší v rozměrech, jak do délky, tak do šířky. Také délka chodidla je pro každou velikost jiná. Pro zvolení správné velikosti věnujte pozornost informacím o měřených údajích na obrázku níže.

Nadměrek u chodidla u polodupaček by v ideálním případě neměl být delší než 1cm. Pokud se stane, že délka u chodidla u gecko-POLODUPAČEK je delší než 1,5cm, můžete zvolit kombinaci gecko-TEPLÁČKY + gecko-PONOŽKY. Aby ponožky plnily správně svůj účel, nadměrek by neměl být větší než 0,5cm.

Váhate zda zvolit gecko-polodupačky nebo kombinaci tepláčky+ponožky a neví te si rady? Pokud máte doma chladněji a jste zvyklí stále oblékat miminku ponožky, potom budou praktickou volbou polodupačky. Pokud máte doma tepleji a miminko bývá doma naboso, bude lepší volba kombinace tepláčky+ponožky. 

U nás v geckoeco plně respektujeme skutečnost, že každé miminko je jiné. Pokud se tedy stane, že vámi zvolená velikost nevyhovuje, neváhejte nám produkt poslat na výměnu. 

S výběrem vhodné velikosti Vám také rádi poradíme.

tým geckoeco
tel.: +420 776 150 806
email: info@geckoeco.cz

 

Polodupačky nabídnou komplexní protiskluzové řešení. Zejména v domácnostech s chladnou podlahou ocení maminky skutečnost, že nebudou řešit stále ztracené ponožky. :)

Protiskluzové polodupačky - tabulka rozměrů a velikostí

Tepláčky jsou skvělou volbou nejen pro baculatější miminka, kdy můžete zvolit větší velikost a zespodu je ohnout. Jsou také nejlepším pomocníkem v domácnostech, kde je tepleji a mimina mohou být naboso. Bose nožky nabízí miminkům spoustu benefitů. :)

Protiskluzové tepláčky pro děti - tabulka rozměrů a velikostí

Aby ponožky plnily správně svůj účel, nadměrek by neměl být větší než 0,5cm. Především u miminek, která už se plazí, se může stát, že ponožky s větším nadměrkem se mohou smykat. 

Dětské protiskluzové ponožky - tabulka velikostí

 

 

Pokud jsou vaše míry merzi, neváhejte sáhnout po větši velikosti. S roustoucím bříškem uvítáte komfort, který Vám tato velikost přinese. Při dodržení pokynu k péči o produkt se tepláky nevytáhnou ani srazí. Poporodu je tělo senzitivní na těsné věci, takže i v tomto případě bude tato varianta více komfortní. V případě že po vyzkoušení usoudíte, že velikost nevyhovuje, neváhejte nám produkt poslat na výměnu. Jak postupovat se dozvíte v sekci "Užitečné informace". 

S výběrem vhodné veliosti Vám také rádi poradíme. 

merene udaje-small

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz