Jak vybrat vhodnou velikost?

Výběr vhodné velikosti je důležitý! Nejen kvůli tomu, abyste předešli procesu výměny za jinou velikost. Ale především, aby se vašemu miminku i Vám dostalo maximálního pohodlí při pohybu. Každá velikost se liší v rozměrech, jak do délky, tak do šířky. Také délka chodidla u polodupaček je pro každou velikost jiná. Pro zvolení správné velikosti věnujte prosím pozornost informacím o měřených údajích níže.

Je lepší volit ponožky, které přesně odpovídájí délce, nežli větší. Aby ponožky plnily správně svůj účel, nadměrek by neměl být větší než 0,75cm. 

Váháte, jestli zvolit gecko-polodupačky nebo kombinaci tepláčky+ponožky a nevíte si rady? Pokud máte doma chladněji a jste zvyklí stále oblékat miminku ponožky, potom budou praktickou volbou polodupačky. Pokud máte doma tepleji a miminko bývá doma naboso, bude lepší volba kombinace tepláčky+ponožky. 

U nás v geckoeco plně respektujeme skutečnost, že každé miminko je jiné. Pokud se tedy stane, že vámi zvolená velikost nevyhovuje, neváhejte nám produkt poslat na výměnu. 

S výběrem vhodné velikosti Vám také rádi poradíme.

tým geckoeco
tel.: +420 776 150 806
email: info@geckoeco.cz

 

Protiskluzové polodupačky nabídnou komplexní protiskluzové řešení. Zejména v domácnostech s chladnou podlahou ocení maminky skutečnost, že nebudou řešit stále ztracené ponožky. :) Nadměrek u chodidla u polodupaček by v ideálním případě neměl být delší než 1cm. Pokud se stane, že délka u chodidla u gecko-POLODUPAČEK je delší než 1,5cm, můžete zvolit kombinaci gecko-TEPLÁČKY + gecko-PONOŽKY

Protiskluzové polodupačky - tabulka rozměrů a velikostí

Tepláčky jsou skvělou volbou nejen pro baculatější miminka, kdy můžete zvolit větší velikost a zespodu je ohnout. Jsou také nejlepším pomocníkem v domácnostech, kde je tepleji a miminka mohou být naboso. Bose nožky nabízí miminkům spoustu benefitů. :)

Protiskluzové tepláčky pro děti - tabulka rozměrů a velikostí

Aby ponožky plnily správně svůj účel, nadměrek by neměl být větší než 0,75cm. Především u miminek, která už se plazí, se může stát, že ponožky s větším nadměrkem se mohou smykat dolů. U miminek s vysokým nártem může být první oblékání náročnější. Ponožky pak ale krásně sedí a netlačí. Látka praním změkne a oblékaní je pak o to jednodušší. 

Dětské protiskluzové ponožky - tabulka velikostí

 

 

Protiskluzové kalhoty s láclem nabídnou díky dvojímu zapínání možnost růstu. Pro správné zvolení velikosti můžete doma změřit dětské body, které vašemu miminku nejlépe sedí a porovnat je smírou A. Tak docílíte toho, že je miminko bude moci déle nosit. Nohavice je tři čtvteční a míra D odpovídá oblasti v horní polovině lýtka. 

kalhoty s laclem -merene udaje

Těhotenské kalhoty mají vysoký pás, který má podpůrnou funkci. Zejména ve třetím trimestru těhotenství oceníte úlevu pro bedra a záda, kteroíu Vám nabídne.  Můžete jej mít přes celé bříško nebo si ho nastavit zahnutím a umocnit tak podporu zespodu. Po porodu působí pás pozitivně na zavinování dělohy. Můžete ho nosit zahnutý 2x nebo 3x podle stylu, které ho chcete docílit při nošení. Výhodou je, že netlačí a chrání ledviny před ofouknutím, když budete v předklonu nebo dřepu, což jako maminka určitě ocente. :)

Pokud váháte mezi velikostmi, můžete zvolit velikost s rozměry před lomítkem. Díky elastanu se přizpůsobí rostoucímu bříšku i proporcím těla až o jednu velikost. Při dodržení pokynů k péči o produkt se látka nevytahuje ani nesráží.

merene udaje-small

Těhotenská kojící mikina je ovrsize střihu, takže dobře padne rostoucímu bříšku. Spodní lém má za úkol zajistit tepelný komfort a také lehce podpírat bříško. Zejména ve třetím trimestru. A tak je v pořádku, pokud nebude během těhotenství na bocích ale na dolní polovině bříska. Po porodu nabídnou skryté zipy diskrétní kojení a sylový vzhled skvělé doplní jak legíny tak kalhoty. 

tehotenska mikina-merene udaje

V případě že po vyzkoušení usoudíte, že velikost nevyhovuje, neváhejte nám produkt poslat na výměnu. Jak postupovat se dozvíte v sekci "Užitečné informace". 

S výběrem vhodné veliosti Vám také rádi poradíme. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz