Hodnocení odborníků

Každá zpětná vazba je pro nás důležitá. Nejen ta od odborníků, ale především od Vás, naších zákazníků. Společně tak posouváme vývoj produktů geckoeco kupředu. Děkujeme, že jste se rozhodli pro geckoeco a umožnili nám tak další vývoj!

Unikátní vlastnosti produktů geckoeco vznikly také díky odborným konzultacím:

"Na vývoji funkčního prádla Geckoeco jsem se podílela společně s dětmi a rodiči, kteří ke mě dochází. S výsledkem jsem velmi spokojená a určitě doporučuji. Podle mého pohledu jako odborníka, jsem takovýto produkt na trhu postrádala."     

Marie Bergerová

Odborný fyzioterapeut

Dětské centrum Čtyřlístek

 

Testování produktu: gecko - Polodupačky

"Polodupačky Geckoeco jsou produktem nabízející vhodné řešení k podpoře kvalitního lezení dětí po 4 i v rámci současných podmínek moderních domácnosti, kde převládají kluzké hladké povrchy. Na hladkých podlahách se dítěti v běžném oděvu leze velmi těžce, neboť na klouzavém povrchu, podobně jako na ledě, nemohou kolínka, holeně i nárty nožiček získat opěrné body pro stabilitu a odraz vpřed. Děti se tedy přirozeně adaptují těmto vnějším podmínkám a hledají jiné efektivní řešení své lokomoce (pohybu vpřed), a tak často lezení vynechají a různě se všelijak vleže kloužou, čímž se ochuzují o důležitou součást pro natrénování kvalitní chůze po dvou.

Po testování produktu mám na něj pozitivní názor i ohlas. Líbí se mi anatomicky uzpůsobené prošití a protiskluzové komponenty i na nártu, který pomáhá dítěti v lezení po všech 4. I když adheze protiskluzu stále umožňuje mírný posun či skluz (nepůsobí jako lepidlo k povrchu), svou zásadní pomoc v lezení nabízí. Dítě objektivně leze obratněji, rychleji a je znát, že opravdu více využívá možnosti se zvednout i do stoje, právě oporou druhé nožky o nárt. Viděla jsem to nejen já, ale také maminka, která dítě vidí celý den a ihned poznala rozdíl. Na chodidlech je dostatek místa, což je zásadní, aby nožička a prsty nebyly stěsnány a omezovány v pohybu. Je to pochopitelné, že nelze zajistit, aby jedna velikost seděla všem na míru, každý má jiné disproporce. Nicméně polodupačky při testování krásně držely a nesvlékaly se. Výborný je také zvýšený pás na ledviny. Celkově hodnotím polodupačky jako vhodný produkt pro děti v období lezení, který řeší moderní vybavení domovů hladkými podlahami a ulehčuje dítěti optimální motorický vývoj." 

Mgr. Jitka Marenčáková, Ph.D.

Fyzioterapeutka s podiatrickou specializací

Univerzitní vědecká a pedagogická činnost

 

 

Testování produktu: gecko - Ponožky

 

"gecko- ponožky podľa môjho názoru zaplnili dieru na trhu. V období štvornožkovania a prvých krokov rodičia riešia, čo dať na nôžky svojim drobcom."

Klasické ponožky sa zosúvajú alebo sa v nich šmýka. Samozrejme, z hľadiska vývoja a vnímania povrchu, je najlepšie byť detičkám naboso. Ale poznáte to, obavy z chladu, prípadne starosti babičky, že bábo prechladne alebo jednoducho hľadáte niečo do kočíka, do nosiča na nôžky. Na tento účel sú gecko-ponožky ideálne.

Celá recenze k produktu k nahlédnutí zde

 Terezia Sopková

Certifikovaný průvodce bearefoot obuvi

www.stastnenozky.sk

 


"Protiskluzové ponožky jsem měla možnost testovat ještě předtím, než byly v prodeji. Musím říct, že jde o skvělý nápad. Hodí se především do domácností s kluzkou podlahou (takže dnes téměř do všech). Děťátko je využije především v době, kdy si začíná stoupat a slézat ze stoje dolů. Dítěti pomáhají udržet nohu na jednom místě. Protiskluzová část je rozvrstvena po celé ploše chodidla i na špičce.
Nejvhodnější je nechávat děťátko co nejvíce nahaté a bosky (i bez ponožek), ale když je potřeba zajistit tepelný komfort miminka jsou takovéto ponožky ideálním pomocníkem." ❤️

Bc. Michaela Kačírková (Voltrová)

autorka projektu @detska_fyzio_mama

a spoluautorka knihy Pohybový vývoj dítěte s láskou a respektem

DĚKUJEME všem, kteří se rozhodli podílet na vývoji a testování produktů geckoeco stejně jako poskytnutí odborné zpětné vazby!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz