Oblečení pro miminka

Naše protiskluzové oblečení pro miminka je vyrobené z prémiové biobavlny s certifikací GOTS. Každý z produktů vznikl ve spolupráci s odborníky s důrazem na jeho funkčnost. 

Protiskluzové kalhoty s laclem geckoeco jsou ideální volbou pro miminka, která už se plazí. Vhodné jsou i jako prevence plazení. Protiskluzový potisk na bříšku znesnadní plazení na hladkém povrchu. V kombinaci s prortiskluzovým potiskemna kolenou a holeni motivuji miminka k vyhoupnutí se na čtyři. Máme letní i zimní verzi. Prohlédnout si je můžete zde.

letni verze-mint-carousel        kalhoty s laclem dlouhe- carousel

Protiskluzové polodupačky geckoeco jsou ideální ve chvíli, kdy už miminko leze. Protiskluzový potisk na všech kritických místech usnadní pohyb na hladkém povrchu a motorický vývoj dítěte je tak snažší, stavění se u nábytku bezpečnější a lezení po čtyřech rychlejší. Provedou tak vaše miminko od lezení k prvním krůčkům. Prohlédnout si je můžete zde

polodupacky-barevne varianty

Protiskluzové tepláky geckoeco mají protiskluzový potisk na kolínkách tak, aby zajistil stabilitu vždy. Spodní lem lze ohnout a protiskluzové kalhoty jsou tak rostoucí. Ideální jso pro domácnosti, kde nejsou tolik chladné podlahy. K dispozici jsou také ve čtyřech barevných variantách. Více informací zde

tepláčky

Pro chladnější dny můžete miminku obléct naše Protisluzové ponožky geckoeco, které jsou šité. Při praní se tedy nesráží. Díky anatomickému střihu zajistí dostatek prostoru pro prstíky a chodidlo. Velikost i barvu potisku si můžete zvolit zde.

protiskluzové tepláčky+ponožky-780x488

Záznamy nebyly nalezeny...

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz