Projekt MATKY MATKÁM

Vážení zákazníci, již více než rok polodupačky gecko™  brázdí trh a podlahy u Vás doma. Za tu dobu prošly několika změnami, jejíchž cílem bylo vylepšení. Nyní je na trhu inovovaná třetí řada. A to jen díky vám - těm, kteří se pro produkt rozhodli a umožnili nám tak pracovat na dalším vývoji.
Na skladě máme poslední kusy druhé řady a já bych pro ně ráda našla využití. Jde o velikost 74-slim. Limitovaný prodej najdete na našem  e-shopu za zvýhodněnou cenu 499,- Celý výtěžek z prodeje bude věnován Klubu svobodných matek, se kterým nás spojila paní Andrea Růžičková Kerestesová, za což ji tímto děkujeme. 
Projekt MATKY MATKÁM děkuje také za podporu maminek Aneta Vignerová, Vanda Shreierová, @mili_teri_zivot_mlade_mamy, @mama_dominika a naší ambassadorce @zuzana_rygarova
Prosíme tedy o vaši vstřicnost, abychom společně částku 10 000 CZK mohly předat první adventní neděli. Ta je symbolem naděje. A to je to co svobodné maminky určitě potřebují. Sdílením naplníme cíl projektu, podělit se s těmi, jenž štěstí úplne rodiny nemají. Děkuji všem, Olesja Davydenko.

 

Cíl projektu byl naplněn a několika svobodným maminkám vykouzlil úsměv na tváři. Děkujeme Všem!

Olesja D.

31.12.2020

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz