Oblečení pro maminky

Hledáte stylové těhotenské oblečení?

Naše těhotenské tepláky a těhotenská a kojící mikina jsou nejen módní, ale také praktické pro nastávající matky.

Těhotenské oblečení geckoeco je navrženo s ohledem na pohodlí a pohyblivost během těhotenství a po porodu. Všechny naše kousky josu vyrobené z prodyšné biovablny s certifikací GOTS. Jsou tak ideální i pro tu nejcitlivější pokožku. Elastický úplet se přizpůsobí rostoucímu bříšku a poskytuje prostor a pohodlí.

Těhotenské kalhoty mají vysoký pás, který je základní přidanou hodnotou tohoto produktu, nabídne více než jen zakrytí bříška. Těhotenský pás je pevnější a můžete si jej dle potřeby nastavit a poskytnout mírnou oporu pro vaše bříško. Zejména ve třetím trimestru oceníte úlevu, kterou Vám nabídné. Věříme, že je využijete i dlouho po porodu. :)

Těhotenská a kojící mikina je navržena s důrazem na jednoduchý a diskrétní přístup ke kojení. Skryté zipy umožňují snadný přístup k prsu, což vám umožní pohodlně kojit vaše dítě kdekoli a kdykoli, bez nutnosti se složitě oblékat nebo odhalovat.

Naše tepláková souprava pro těhotené a kojící ženy vám pomůže cítit se skvěle a sebevědomě i během těhotenství a po porodu.

Všechny proudkty najdete v kategorii OBLEČENÍ PRO MAMINKY

těhotenska kojici mikina-produktove foto těhotenské kalhoty- produktové foto

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz