Užitečné informace

Jak vybrat vhodnou velikost?

Výběr vhodné velikosti je důležitý! Nejen kvůli tomu, abyste předešli procesu výměny za jinou velkost. Ale především, aby se vašemu miminku dostalo maximálního pohodlí při lezení. Každá velikost se liší v rozměrech, jak do délky, tak do šířky. Také délka chodidla je pro každou velikost jiná. Pro zvolení správné velikosti věnujte pozornost informacím o měřených údajích na obrázku níže.

Nadměrek u chodidla by v ideálním případě neměl být delší než 1cm. Pokud se stane, že délka u chodidla u gecko-POLODUPAČEK je delší než 1,5cm, můžete zvolit kombinaci gecko-TEPLÁČKY + gecko-PONOŽKY.

U nás v geckoeco plně respektujeme skutečnost, že každé miminko je jiné. Pokud se tedy stane, že vámi zvolená velikost nevyhovuje, neváhejte nám produkt poslat na výměnu. 

S výběrem vhodné velikosti Vám také rádi poradíme.

tým geckoeco
tel.: +420 776 150 806
email: info@geckoeco.cz

 

Protiskluzové polodupačky - tabulka rozměrů a velikostí

Protiskluzové tepláčky pro děti - tabulka rozměrů a velikostí

Dětské protiskluzové ponožky - tabulka velikostí

 

 

Jak vyměnit velikost?

Je nám líto, pokud Vámi zvolená velikost nevyhovuje. Neváhejte nám produkt poslat na výměnu. Zboží zašlete na adresu uvedenou v reklamačním protokolu a vyplněný REKLAMAČNÍ PROTOKOL přiložte k zásilce. Výměnu provedeme ihned po obdržení zboží. 

S výběrem v hodné velikosti Vám také rádi poradíme.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

tým geckoeco
tel.: +420 776 150 806
email: info@geckoeco.cz

 

Vrácení do 14 dnů

Je nám líto, že produkt nesplnil vaše očekávání. Vrátit jej můžete bez uvedení důvodu v rámci 14ti dní. Stačí nám jej zaslat a vyplněný a podepsaný REKLAMAČNÍ PROTOKOL přiložit společně s produktem. Produkt zašlete na adresu uvedenou v reklamačním formuláři.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

tým geckoeco
tel.: +420 776 150 806
email: info@geckoeco.cz

 

FORMULÁŘ - reklamace

Při výrobě našich produktů je kladen důraz na kvalitu použitých materiálů stejně jako na kvalitu šití. Pokud se stalo, že se u výrobku objevila vada neváhejte nám jej poslat k posouzení. Na vyřízení reklamace máme sice ze zákona 30dní, ale víme, že v tomto období vývoje miminka je každý den důležitý, a tak se snažíme reklamace vyřídit v řádu dní po obdržení výrobku. 

Produkt nám zašlete na adresu uvedenou ve formuláři a vyplněný REKLAMAČNÍ PROTOKOL přiložte k zásilce. 

Před odesláním se ujistěte, zda byly dodrženy pokyny k péči o produkt a nebyl proveden zásah do produktu. Více informací Vám nabídnou naše Obchodní podmínky.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

tým geckoeco
tel.: +420 776 150 806
email: info@geckoeco.cz

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz