Na půl roku za polovinu

Na půl roku za polovinu!

Náš nový projekt, inspirovaný filosofií udržitelnosti, přináší unikátní řešení pro všechny maminky. Jak možná víte, všechny naše produkty jsou vyrobené z prodyšné biobavlny s certifikací GOTS. Tato látka je pečlivě vyráběna na zakázku, aby splnila všechny požadavky a poskytla maximální pohodlí během těhotenství i po něm. Naším cílem je, aby produkty vydržely co nejdéle, aniž by se vytahaly nebo žmolkovaly.

Někdy se však po porodu tělo změní natolik, že původní velikost již nesedí. Tato zpětná vazba nás přiměla k přemýšlení: co s těmito kousky? Proto jsme vytvořili projekt „Na půl roku za polovinu“. V rámci tohoto projektu můžete do šesti měsíců od nákupu zaslat svůj kousek zpět, a my vám vrátíme polovinu nákupní ceny. Podmínkou je, že byly dodrženy pokyny k péči o produkt a produkt je nepoškozený. Takový kousek poté „pošleme dál“ a nabídneme ho za polovinu ceny.

Tímto způsobem nejen podporujeme udržitelnost našich produktů, ale zároveň zpřístupňujeme naše kvalitní výrobky širšímu okruhu maminek.

Bližší infomrace Vám nabídnou naše Obchodní podmínky

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz